وام زرین ارائه دهنده : وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو

وام زرین

شرایط وام سیم کارت

اطلاعات تماس با ما :

شرایط دریافت وام سیم کارت

فهرست مطالب

شرایط وام سیم کارت

 • سیم کارت همراه اول دائمی کد یک ، دو یا سه
 • مالک سیم کارت به همراه مدارک شناسایی
 • همراه داشتن خود سیم کارت

از جمله شرایط پرداخت وام روی سیم کارت ۹۱۲ می‌توان به امکان دریافت وام و تسهیلات بلند مدت ۴ الی ۲۴ماهه به اندازه ۱۰۰ درصد ارزش خط بدون نیاز به ارائه چک، سفته و ضامن اشاره نمود. برای این کار کافیست متقاضی ضمن تماس با کارشناسان خط سیم کارت نسبت به ارزش گذاری شماره خود اقدام کند و پس از اعلام مبلغ، در صورت تمایل با در دست داشتن سند سیم کارت به دفتر  شرکت وام زرین مراجعه نماید.

بیشتر بخوانید : وام طلا 1401

شرایط وام سیم کارت

طبق قراردادی که بین متقاضی دریافت وام سیم کارت و موسسه بسته می‌شود، خط قیمت گذاری شده به مالکیت و رهن شرکت در می‌آید تا روند قانونی پرداخت آغاز شود.  بعد از پرداخت اقساط وام نیز سند سیم کارت به نام دارنده آن بازگردانده می‌شود.

امکان پرداخت اقساط وام روی سیم کارت زودتر از موعد مقرر امکان پذیر می باشد و فرد می‌تواند با پرداخت زودتر از موعد تعیین شده، سیم کارت خود را زودتر سند بزند و به نام خود تغییر دهد. همچنین در صورت تمام شدن پرداخت اقساط، اگر متقاضی تمایل داشته باشد، می‌تواند قرارداد دریافت تسهیلات را مجدداً تمدید نماید و دوباره وام دریافت کند. برای تعداد دفعات دریافت وام یک سیم کارت محدودیتی وجود نداشته و می‌توانید به محض اتمام باپرداخت قبلی، درخواست خود را ارسال نمایید.

بیشتر بخوانید : وام با خودرو

مدارک لازم برای دریافت وام سیم کارت

مدارک لازم برای دریافت وام سیم کارت

در دریافت وام خط ۹۱۲ ، مدارک خاصی نیاز نمی‌باشد و تنها باید موارد زیر را به همراه خود داشته باشید.

 • لزوم حضور صاحب سیم کارت در دفتر وام زرین
 • همراه داشتن کارت شناسایی (ملی) صاحب خط
 • همراه داشتن خود سیم کارت
 • همراه داشتن سند مالکیت سیم کارت ۹۱۲

توجه کنید که برای دریافت وام سیم کارت هیچ گونه ضامن، چک، سفته و موارد دیگر نیاز نمی‌باشد و فقط باید موارد بالا را در حین درخواست وام سیم کارت به همراه داشته باشید.

همچنین پس از ارائه مدارک تمام روند ثبت درخواست و واریز مبلغ وام در کوتاه ترین زمان، در حدود ۱ ساعت انجام شده و مبلغ درخواست شده به حساب و شماره کارت  شما، واریز خواهد شد. بیشتر بخوانید : نمایندگی داکت اسپلیت در اندیشه

وام سیم کارت به چه سیم کارت‌هایی داده می شود؟

وام سیم کارت به چه سیم کارت‌هایی داده می شود؟

از مهم ترین سوالاتی که برای دریافت وام پرسیده می‌شود این است که وام مذکور به چه خط‌ هایی تعلق می‌گیرد و به هر خط چه مقدار وام می‌دهند.

اول اینکه این وام تنها به دارندگان متقاضیان سیم کارت‌های دائمی ۰۹۱۲ تعلق می‌گیرد و اینکه سیم کارت دیگری مثل ایرانسل ، تالیا و رایتل حتی با شرایطی مانند رند بودن خط، دائمی بودن سیم کارت، ارزشمند قیمت بالا بودن خط، متعلق به استان‌های خوش رند را ساپورت نمی‌کند. شما تنها می توانید با سیم کارت های همراه اول با پیش شماره ۰۹۱۲ دائمی درخواست وام سیم کارت بدهید.

بیشتر بخوانید : وام فوری آزاد

وام با سیم کارت

اکثر این سیم کارت‌ها برای چند سال پیش هستند و خب از ارزشمندی و رند بودن خاصی برخودار می‌باشند که منجر می‌شود سیم کارت شما محبوب شناخته شده و به آن در بازار قیمت های بالایی تعلق بگیرد، همانطور که گفته شد می توان از مزایای ارزش افزوده آن نیز بهره برد. کارشناسان ما در شرکت وام زرین با بررسی سیم کارت و خط شما مقدار ارزش آن را برآورد کرده و به اندازه ارزش آن مبغ وام را تعیین می کنند.

بیشتر بخوانید : وام طلا

مدت زمان مورد نیاز برای دریافت وام سیم کارت

مدت زمان مورد نیاز برای دریافت وام سیم کارت

بعد از مراجعه به دفاتر وام زرین یا برقراری ارتباط با شماره تلفن و سایت، پس از بررسی مالکیت سیم کارت و  خط شما مبلغ وام درخواستی حداکثر ظرف یک ساعت به حساب شما واریز خواهد شد. به عبارتی هیچ معطلی برای دریافت وام ندارید و تنها با یک ساعت انتظار به مبلغ مورد نیاز دست پیدا می‌کنید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

برای دریافت وام با سیم کارت باید چه مراحلی را طی کنیم؟

برای دریافت وام با سیم کارت باید چه مراحلی را طی کنیم؟

همواره جهت دریافت وام سیم کارت می‌توانید با یک تماس تمام اطلاعات مورد نیاز و سوالات متداول خود را از کارشناسان ما در وام زرین بپرسید. در ادامه تمام مراحل دریافت وام سیم کارت را ذکر نموده‌ایم.

 • تماس با کارشناسان ما برای ارزش گذاری قیمت خط سیم کارت
 • سوال کردن جهت دریافت مدارک مورد نیاز برای دریافت وام
 • گرفتن وقت قبلی جهت دریافت وام و تسهیلات مربوطه
 • آماده کردن کامل مدارک و حضور در دفتر و شعبه های دریافت وام سیم کارت
 • انجام امور دفتری و اداری برای درخواست وام
 • واریز مبلغ درخواستی به شماره کارت ارائه شده

توجه کنید که برای کسب اطلاعات می توانید با ما تماس بگیرید و پس از اطمینان از شرایط دریافت وام می‌توانید تنها با ارائه مدارک  مربوطه، به مبلغ مورد نیاز خود دست یابید.

زمان باز پرداخت وام سیم کارت

زمان باز پرداخت وام سیم کارت

شرکت وام زرین سریع ترین و آسان ترین شرایط دریافت وام را برای شما متقاضیان عزیز فراهم کرده است . به شما این امکان را می دهد که خودتان زمان باز پرداخت و اقساط را بین 4 الی 24 ماه مشخص کنید. بعد از پرداخت اقساط ، سند مالکیت به نام خودتان زده می شود . در نتیجه شما هم سرمایه خود را حفظ کرده اید و هم مسئله مالی تان را حل کرده اید.

همچنین می‌توانید بعد از پرداخت اقساط خود مجدد وام سیم کارت با همان خط را تمدید نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص میزان سود هر وام می‌توانید با موسسه‌ی ما تماس بگیرید تا ضمن در اختیار قرار دادن اطلاعات وام‌های مختلف با توجه به شرایطتان، به درستی تصمیم گرفته و مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید.

شماره های تماس :

09121032496                      09121097544

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران – فلکه اول تهران پارس – خیابان امیری طائمه – نبش کوچه صادقی – پلاک 103