وام زرین ارائه دهنده : وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو

وام زرین

مدارک وام طلا

اطلاعات تماس با ما :

مدارک وام طلا

فهرست مطالب

مدارک لازم برای دریافت وام طلا چیست؟

توجه کنید که این وام نیاز به ضامن، چک و سفته نداشته و طلا تنها ضامن وام می‌باشد. قابل توجه همه متقاضیان گرامی تمامی طلاهای ضمانتی در موسسه وام زرین برای امنیت هر چه بیشتر در صندوقچه امانات بانک نگهداری خواهند شد.

در زمان اخذ وام با متقاضی قرارداد دریافت وام با فاکتور طلا منعقد شده و اقساط آن نیز و بر حسب توانایی پرداخت متقاضی تنظیم خواهد شد.

به طور کلی مدارک مورد نیاز جهت دریافت این وام به شرح زیر می‌باشد.

  • فاكتور خريد طلایی که قصد ضمانت آن را دارید
  • كارت ملی شخصی که درخواست دریافت وام طلا دارد

بیشتر بخوانید : وام طلا

شماره های تماس :

09121032496                      09121097544

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران – فلکه اول تهران پارس – خیابان امیری طائمه – نبش کوچه صادقی – پلاک 103

چرا وام طلا ؟

چرا وام طلا ؟

متاسفانه با کم شدن سطح درآمد و نقدینگی در کشور، مردم و بازاریان با مشکلات بسیاری از قبیل رکود و عدم نقدینگی و رونق کسب و کار مواجه هستند که در این شرایط کسانی که به وام فوری از بانک‌ها نیاز دارند با طولانی شدن و سخت گیری بیش از اندازه بانک‌ها باید مشکلی به مشکل خود اضافه کنند تا پس از هزار و یک پیچ و خم  در روال اداری بانک منتظر تایید یا عدم تایید وام خود باشند.

وکیل ایرانی در دبی و امارات

آیا راه حلی آسان تر و سریع تر از این وجود دارد که فقط با ضمانت گذاشتن طلای خود ، معادل 100 درصد ارزشش را وام دریافت کنید؟ وام طلا فرصتی فوق العاده است که شما طلای خود را نفروشید و حفظ سرمایه کنید.
حتما برای شما هم پیش امده که وقتی به مشکل مالی برمیخورید یا نیاز به سرمایه برای کسب و کارتان دارید ، به فکر دریافت وام بیافتید.اما همان طور که میدانید گرفتن وام از بانک ها و موسسات اعتباری کار آسانی نیست. علاوه براینکه فرایند خیلی زمان بری دارد ، داشتن چندین ضامن ، چک و سفته نیز الزامیست .

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

توجه : اگه دوست داری خیلی راحت با استفاده از دارایی های خود وام سیم کارت، وام طلا و وام با ضمانت خودرو دریافت کنی، یه سر به این سایت بزن. وام دهی شون بسیار عالی و درجه یک هست، سود پاییینی دارن و می تونن مشکلات مالی تو خیلی راحت حل کنن.

بیشتر بخوانید : تریلی کمرشکن

مدارک لازم برای دریافت وام طلا چیست؟

بیشتر بخوانید : وام فوری آزاد

در چنین شرایطی معمولا به فکر فروش دارایی های خود مانند طلا ، خودرو و سیم کارت می افتیم . اما با توجه به تورم روز افزون و نوسانات قیمتی ، فروش سرمایه راه حل هوشمندانه ایی نیست و باعث می شود که در آینده متضرر شوید.
پیشنهاد ما به شما گرفتن وام طلا است . شرکت وام زرین بیش از 15 سال است که در زمینه وام طلا ، وام سیم کارت و وام خودرو فعالیت می کند و برای شما متقاضیان شرایطی را فراهم کرده است که بتوانید در کمتر از یک ساعت و بدون دردسر های اداری وام دریافت کنید. بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

در این اوضاع با توجه به کمبود نقدینگی و عدم توانایی مردم برای خرید و رونق کسب و کار، موسسه وام زرین به ارائه وام با ضمانت طلا در مقابل سپرده طلا روی آورده که هم کسب و کار خود را رونق دهد و هم مشکل مردمی که به نقدینگی نیاز دارند، حل شود. اگر چه سود وا‌م آن‌ها مقداری از سود بانک‌ها بیشتر است ولی در شرایطی که بانک نیاز فوری مردم را با وام بانکی تأمین نمی‌کند و هزار و یک ضامن و وثیقه و شروط ایجاد جلوی راهشان قرار می دهد، سود بالاتر وام های خصوصی، طلافروشی ها و دفاتر خصوصی به مراتب بهتر از شرایط دست و پا گیر بانک می‌باشد و پرداخت فوری این موسسه مشکلات آنی مردم را حل خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در شهرقدس

شماره های تماس :

09121032496                      09121097544

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران – فلکه اول تهران پارس – خیابان امیری طائمه – نبش کوچه صادقی – پلاک 103

: امتیاز