وام زرین ارائه دهنده : وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو، وام با دسته چک

وام زرین

وام خودرو در یک روز

اطلاعات تماس با ما :

فهرست مطالب

دریافت وام خودرو در یک روز یکی از سریع ترین راه‌های دریافت می‌باشد که شما می‌توانید با ضمانت گذاشتن سند خودروی خود که در اختیار خودتان است، و مالک ۶ دانگ سند آن هستید، در مدت زمان بسیار کمی وام خودرو در یک روز دریافت نمایید. دریافت وام خودرو در یک روز یکی از آسان ترین راه‌های دریافت وام بدون ضامن می‌باشد که در ادامه این مطلب به شرایط دریافت آن می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید : وام با ضمانت خودرو

روش دریافت وام خودرو در یک روز

روش دریافت وام خودرو در یک روز

می‌توانید با گرو و یا رهن گذاشتن سند مالکیت ماشین خود در شرکت وام زرین،  وام خودرو در یک روز دریافت نمایید. مدت زمان باز پرداخت وام خودرو در یک روز به طور معمول بین یک سال تا دو سال می‌باشد که مقدار مبلغ در یافتی شما نسبت به فرمول ارزش خودرو است و تمام حواله‌های وام خودرو در یک روز به نام متقاضی کننده وام می‌باشد که بسیار به نفع شما تمام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت این وام خودرو در یک روز می‌توانید با ما در وام زرین تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : بازسازی ویلا در شمال

مزیت دریافت وام خودرو در یک روز

اولین مزیت وام خودرو در یک روز این است که کل مراحل دریافت آن در یک روز انجام می شود. پس از بستن قرار داد، مبلغ وام به صورت آنی پرداخت خواهد شد، بنابراین وام خودرو در یک روز نوعی وام فوری می‌باشد که در کمترین زمان ممکن وجه وام را برایتان تامین خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در شهرقدس

مزیت دوم وام خودرو در یک روز این می‌باشد که شرایط بسیار آسان و ساده ایی دارد و شما حتی به یک ضامن هم برای دریافت آن نیاز ندارید. اگر مدارک و اسناد خودروی شما کامل است، به راحتی می‌توانید با سند آن درخواست وام خودرو در یک روز کنید و همچنین سومین مزیت نیز این می‌باشد که مشخص کردن زمان بازپرداخت و اقساط کاملا بر عهده خودتان است و می‌توانید زمان و میزان اقساط را بین ۴الی ۲۴ماه مشخص کنید.

از دیگر مزایای وام خودرو در یک روز می‌توان به این اشاره کرد که پس از دریافت وام ، نیازی نیست که خودرو را در پارکینگ بگذارید، بلکه همچنان می‌توانید از ماشین خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : وام سیم کارت

بازپرداخت وام خودرو در یک روز

بازپرداخت وام خودرو در یک روز

نحوه بازپرداخت وام خودرو در یک روز در وام زرین کاملا بستگی به شما و شرایطتان دارد، شما می‌توانید مشخص کنید که به چه صورتی قصد بازپرداخت این وام را دارید و بسته به شرایط خود نوع بازپرداخت وام خودرو در یک روز را انتخاب کنید. بازپرداخت وام با سند خودرو می‌تواند از یک ماه الی ۱۲ ماه باشد که در صورت خوش حسابی شما قادر هستید تا ۲۴ ماه هم این وام رو تمدید نمایید.

بازپرداخت وام خودرو در یک روز می‌تواند به صورت ماهیانه، دو ماه یکبار و … باشد و همچنین شما می‌توانید به صورت مرحله‌ای نیز وام خودرو در یک روز را پرداخت کنید. برای مثال می‌توانید بخشی از وام را ماه اول پرداخت نمایید و بخش دیگر  را در ماه سوم، همچنین شرایط بازپرداخت در وام زرین به شکلی می‌باشد که شما به هیچ عنوان تحت فشار قرار نگیرید و برای اطلاع از آن می‌توانید با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

شماره های تماس :

09121032496                      09121097544

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران – فلکه اول تهران پارس – خیابان امیری طائمه – نبش کوچه صادقی – پلاک 103