وام زرین ارائه دهنده : وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو

وام زرین

وام فوری

اطلاعات تماس با ما :

فهرست مطالب

وام فوری چیست ؟

وام فوری سریع ترین و مطمئن ترین روش دریافت وام و تامین نقدینگی است. بدون نیاز به ضامن ، چک یا سفته ، می توانید در کمتر از یک ساعت وام دریافت کنید. وام فوری شرایط دریافت وام را برایتان آسان کرده است و این امکان را به شما میدهد که در کمترین زمان ممکن ، مبلغ وام خود را دریافت کنید. در این مقاله سه تا از پردرخواست ترین روش های دریافت وام فوری را به شما معرفی می کنیم.
همان طور که میدانید گرفتن وام از بانک ها و موسسات اعتباری شرایط سخت و پروسه طولانی دارد. وام فوری هیچ یک از دردسرهای وام های بانکی را ندارد و مراحل وام گیری را ساده و کوتاه کرده است .
سه تا از آسان ترین روش های دریافت وام فوری و بدون ضامن :

 

چگونه وام فوری بگیریم ؟

شما با ضمانت گذاشتن یکی از دارایی های خود مثل طلا ،سیم کارت یا خودرو ، می توانید معادل ارزشش وام فوری دریافت کنید. وام فوری یک فرصت عالی است که این امکان را به شما میدهد که با استفاده از دارایی های خود وام بگیرید. دریافت این وام هیچ شرایط خاص و پیچیده ایی ندارد. اگر طلا ، خودرو یا سیم کارت همراه اول ارزشمندی دارید ، می توانید در کمتر از یک ساعت وام فوری بگیرید. با وجود این وام دیگر نیازی نیست که برای تامین نقدینگی اقدام به فروش سرمایه های خود کنید و متضرر شوید.
خیلی مهم است که برای دریافت وام به یک شرکت معتبر و باسابقه مراجعه کنید. ما به شما شرکت وام زرین را پیشنهاد می کنیم . شرکتی که بیش از 15 سال است در زمینه وام دهی فعالیت می کند و سابقه درخشانی دارد. وام زرین بهترین شرایط را برای شما فراهم کرده است تا با اطمینان و آسودگی خاطر ، اقدام به دریافت وام کنید.

مراحل دریافت وام فوری

شما باید اول تصمیم بگیرید که از چه روشی می خواهید برای دریافت وام اقدام کنید. این بستگی دارد که شما چه دارایی هایی دارید و چه مبلغی مورد نیازتان است. با ضمانت طلا ، خودرو یا سیم کارت همراه اول می توانید خیلی سریع و آسان وام دریافت کنید. در ادامه به توضیح مختصر هر کدام از این روش ها می پردازیم.
برای دریافت وام فوری طلا ، باید با طلا و کاغذ خرید خود به شرکت وام زرین مراجعه کنید تا معادل 100 درصد ارزش طلای خود را وام بگیرید. بعد از عقد قرارداد رسمی ، مبلغ وام همان لحظه برایتان واریز می شود. لازم به ذکر است که طلای شما در صندوق امانات بانک نگه داری می شود. یکی از مزیت های این وام این است که شما با پرداخت هر قسط ، می توانید به همان میزان که پرداخت کرده اید ، طلای خود را پس بگیرید.

اطلاعات بیشتر : همه چیز در مورد وام با ضمانت طلا

برای دریافت وام فوری سیم کارت ، باید سیم کارت همراه اول دائمی کد یک ، دو یا سه داشته باشید. با همراه داشتن سیم کارت و مدارک شناسایی مالک آن ، به راحتی می توانید معادل 100 درصد ارزش آن را ، همان لحظه وام دریافت کنید. یکی از خوبی های این وام این است که بعد از ضمانت گذاشتن سیم کارت خود ، همچنان می توانید از آن استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر : همه چیز در مورد وام با ضمانت سیم کارت

برای دریافت وام خودرو ، باید سند مالکیت ، کارت بیمه ، فاکتور خرید خودرو و مدارک شناسایی تان را همراه داشته باشید. بعد از بررسی و ارزش گذاری خودرویتان ، قراردادی رسمی بین شما و شرکت بسته می شود. شرکت وام زرین 50 الی 60 درصد ارزش خودرویتان را به شما وام می دهد. بعد از عقد قرارداد ، وجه وام فورا برایتان واریز میشود. این مزیت خیلی خوبی است که شما همچنان می توانید از خودروی خود استفاده کنید و نیازی نیست که آن را در پارکینگ بخوابانید.

اطلاعات بیشتر : همه چیز در مورد وام با سند خودرو

مزایای دریافت وام فوری

مهم ترین مزیت وام فوری این است که شما در کمترین زمان ممکن مبلغ وام را دریافت می کنید. اگر اقدام به دریافت وام طلا یا سیم کارت کنید ، در کمتر از یک ساعت همه ی مراحل انجام می گیرد و مبلغ وام برایتان واریز می شود. با اقدام به دریافت وام خودرو اگر همه اسناد و مدارکتان کامل باشد ، یک روزه وجه وام برایتان واریز می شود.
مزیت دوم وام فوری این است که هیچ شرایط خاص و پیچیده ایی ندارد. شما دیگر دغدغه ی داشتن ضامن ، چک یا سفته را ندارید. مثلا برای دریافت وام فوری طلا فقط کافیست طلای خود را به ضمانت بگذارید تا همان لحظه وجه وام برایتان واریز شود.
سومین مزیت این است که شما خودتان زمان بازپرداخت و اقساط وام را مشخص می کنید. به انتخاب خودتان زمان و میزان اقساط بین 4 الی 24 ماه مشخص می شود. هیچ اجبار یا فشاری از طرف شرکت برای شما وجود ندارد و شرایط کاملا انعطاف پذیر است.
از دیگر مزایای وام های فوری می توان به این موضوع اشاره کرد که باعث حفظ سرمایه می شوند. با توجه به تورم و نوسانات قیمتی در کشورمان، فروش دارایی های ارزشمندی مثل طلا ، خودرو یا سیم کارت های همراه اول راه حل مناسبی نیست. چرا وقتی می توانید معادل 100 درصد ارزش طلا یا سیم کارت خود را وام بگیرید ، اقدام به فروش کنید ؟ چرا وقتی می توانید 50 الی 60 درصد ارزش خودروی خود را وام دریافت کنید ، آن را بفروشید ؟ اگر قیمت های هر کدام از سرمایه هایتان را با سال گذشته شان مقایسه کنید ، متوجه میشوید که فروش آن ها اشتباه است. بنابراین وام فوری به شما کمک می کند که هم حفظ سرمایه کنید و هم سریع و آسان وام بگیرید و مسئله ی مالی خود را حل کنید.

راه های ارتباط با ما

برای دریافت وام فوری و بدون ضامن همین حالا با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس :

09121032496                      09121097544

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران – فلکه اول تهران پارس – خیابان امیری طائمه – نبش کوچه صادقی – پلاک 103

: امتیاز