وام زرین ارائه دهنده : وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو، وام با دسته چک

وام زرین

فهرست مطالب

دریافت وام طلا در گروه وام‌های بدون ضامن قرار می‌گیرد، چرا که برای دریافت این نوع وام می‌توانید از سرمایه طلایی خود به‌عنوان نوعی ضمانت استفاده کنید. بسیاری از ما مقداری طلای زینتی داریم که تنها در زمان جشن‌ها مور استفاده قرار می‌دهیم، درحالی‌که می‌توان از این اندوخته ارزشمند برای دریافت وام نیز استفاده نمود تا بدون معرفی ضامن، مبلغی را که نیاز دارید را دریافت کنید. از این رو در این مطلب سعی داریم به روش دریافت وام با استفاده از ضمانت طلا اشاره کنیم، پس اگر در صدد فروش طلای خود هستید، دست نگه دارید و تا پایان این نوشته همراه ما بمانید.

وام طلا چیست ؟

وام طلا سریع ترین و ساده ترین روش دریافت وام و تامین نقدینگی است به همین دلیل به نام وام فوری شناخته می شود. با دریافت این وام دیگر نیازی نیست که طلای خود را بفروشید و متضرر شوید. همچنین نیاز به ضامن ، چک یا سفته ندارید و در اصل طلای شما ضامن شما می شود.
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بتوانید سرمایه خود را نگهدارید و معادل ارزشش وام دریافت کنید؟
شرکت وام زرین  فرصتی فوق العاده برای شما متقاضیان در نظر گرفته است که بتوانید با سرمایه هایی مثل طلا ، سیم کارت و خودرو وام فوری و بدون ضامن دریافت کنند.
به راحتی با ضمانت گذاشتن طلای خود ، می توانید معادل 100 درصد ارزش آن را از ما وام بگیرید و مسئله مالی خود را حل کنید. یعنی علاوه بر اینکه سرمایه خود را حفظ کرده اید ، مبلغ مورد نیازتان را هم تامین کرده اید.

بیشتر بخوانید : وام طلا 1401

چگونه با طلا وام بگیریم؟

در بانک‌ها و یا سایر موسسات امکان دارد شرایط دریافت وام طلا سخت باشند. اما گرفتن وام طلا شرکت وام زرین، با ساده‌ترین راه و در کوتاه‌ترین زمان امکان پذیر است. به عبارتی هیچ شرایط خاصی وجود ندارد و همانطور که در بالا ذکر کردیم، کافیست طلای مورد نیاز را داشته باشید و مراحل زیر را طی کنید.

 • مقدا طلای خود را که قصد دارید به عنوان وام طلا، نزد شرکت وام زرین بسپارید را آماده کنید.
 • با موسسه ما از طریق شماره و یا چت آنلاین درون سایت ارتباط برقرار کنید.
 • بعد از ارزشگذاری طلای خود، در کمترین زمان ممکن وام مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

وام طلا برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که ضامن کارمند ندارند.
 • افرادی که که فرصت یا حوصله بروکراسی بانکی و طی کردن روند ادارای دریافت وام را ندارند.
 • افرادی که طلا دارند، اما مایل نیستند آن را به فروش برسانند.
 • افرادی که برای مدت زمان کوتاهی به وجه نقد نیاز دارند.
 • کسانی که چک کارمندی ندارند.
 • آن دسته از اشخاصی که فرصت زیادی برای تأمین مبلغ مورد نیاز خود ندارند.
 • افرادی که شرایط خاص جهت دریافت وام بانکی را ندارند.

شرایط دریافت وام طلا

انواع متنوع وام‌ها در موارد متفاوتی مانند میزان سود، مدارک مورد نیاز، تعداد اقساط و … با یکدیگر فرق دارند. شما برای گرفتن هر نوع وامی نیاز به یک ضامن نیاز دارید که گاهی اوقات ضامن شما سپرده و سرمایه است، گاهی اوقات هم یک شخص واجد شرایط ضمانت را قبول می‌کند. این در صورتی می‌باشد که در وام طلا ضامن شما طلای یا همان سرمایه شما است و نوعی وام بدون ضامن محسوب می‌شود. طلایی که ممکن است در صندوق و کشوهای خانه بدون استفاده قرار بگیرد و مدت زیادی هم از آن استفاده نکنید می تواند در کمترین زمان ممکن بدون فروش شما را به مبلغ مورد نیازتان برساند.

وام طلا سریع ترین و مطمئن ترین راه دریافت وام است . گرفتن این وام هیچ شرایط خاصی ندارد . شما می توانید معادل طلایی که به ضمانت می گذارید ، وام فوری طلا دریافت کنید. یکی از دلایل پر درخواست بودن این وام این است که نیازی به ضامن ، چک و سفته ندارید و در کمتر از یک ساعت پرداخت می شود. وام طلا فرصتی فوق العاده است که به شما کمک می کند که طلای خود را نفروشید.

دریافت وام در موسسه‌ی وام زرین شرایط خاص و پیچیده‌ای ندارد و شما می‌توانید معادل طلایی که به ضمانت می‌گذارید وام و تسهیالت مالی دریافت نمایید. این پرداخت به هیچگونه ضامن، چک یا سفته ای نیاز نداشته و در واقع طلای شما ضامن شما محسوب می شود.

با مراجعه حضوری به شرکت وام زرین و بعد از عقد قرارداد زیر نظر وکیل یا در دفتر اسناد رسمی ، در کمتر از یک ساعت وجه وام خود را دریافت می کنید.

بیشتر بخوانید : شیلنگ کامپوزیت

مدارک لازم برای دریافت وام طلا چیست؟

مدارک لازم برای دریافت وام طلا چیست؟

توجه کنید که این وام نیاز به ضامن، چک و سفته نداشته و طلا تنها ضامن وام می‌باشد. قابل توجه همه متقاضیان گرامی تمامی طلاهای ضمانتی در موسسه وام زرین برای امنیت هر چه بیشتر در صندوقچه امانات بانک نگهداری خواهند شد.

در زمان اخذ وام با متقاضی قرارداد دریافت وام با فاکتور طلا منعقد شده و اقساط آن نیز و بر حسب توانایی پرداخت متقاضی تنظیم خواهد شد.

به طور کلی مدارک مورد نیاز جهت دریافت این وام به شرح زیر می‌باشد.

 • فاكتور خريد طلایی که قصد ضمانت آن را دارید
 • كارت ملی شخصی که درخواست دریافت وام طلا دارد

بیشتر بخوانید : مدارک لازم برای دریافت وام طلا چیست؟

زمان باز پرداخت وام طلا

پس از از سپردن طلای خود نزد شرکت وام زرین و عقد قرارداد، تعداد اقساط را خودتان طبق شرایط موجود از ۴ تا ۲۴ ماه تعیین خواهید کرد و در این مدت که طلای شما نزد شرکت به امانت نگه داشته می‌شود، در گاو صندوق و یا صندوق امانات بانک از آن محافظت می‌کنیم.

بعد از پرداخت هر قسط ، می توانید به همان میزان که پرداخت کرده اید ، طلای خود را دریافت کنید. برای امنیت بیشتر و آسودگی خاطر شما ، همه طلا ها در صندوق امانات بانک نگه داری میشود.

مبلغ وام را نیز میزان طلای شما مشخص خواهد کرد، به عبارتی دقیقا میزان مبلغی که برای فروش طلای خود دریافت می‌کردید را وام می‌گیرد و پس از باپرداخت دوباره به سرمایه خود دسترسی خواهید داشت. در این صورت هم در مواقع حساس وام گرفته‌اید و هم سرمایه خود را حفظ نموده‌اید.

راه های ارتباط با ما

برای دریافت وام فوری و بدون ضامن همین حالا با ما تماس بگیرید.

شماره تماس :

09121032496

09124300577

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران – فلکه اول تهران پارس – خیابان امیری طائمه – نبش کوچه صادقی – پلاک 103

مزایای دریافت وام طلا

مزایای دریافت وام طلا

همان طور که گفته شد وام طلا پردرخواست ترین و آسان ترین روش دریافت وام است. مزیت مهم این وام این است که شما بعد تحویل طلا و عقد قرارداد ، همان لحظه وجه وام را دریافت می کنید . کل این فرایند در کمتر از یک ساعت انجام می شود.
مزیت دوم این است که با پرداخت هر قسط ، می توانید به همان میزان که پرداخت کرده اید ، طلای خود را پس بگیرید. این اتفاق خیلی خوبی است که طلای خود را نفروخته اید و بعد از بازپرداخت وام ، دوباره مالک آن شده اید.
سومین مزیت ساده و بدون دردسر بودن این وام است. شما به هیچ گونه ضامن ، چک یا سفته ایی نیاز ندارید. طلای شما ،بهترین ضامن شما است تا بتوانید معادل 100 درصد ارزشش را وام دریافت کنید.
از دیگر مزایای این وام این است که شرکت وام زرین به شما حق انتخاب میدهد که خودتان اقساط وام را مشخص کنید . در این زمینه کاملا با متقاضی همکاری میشود و هیچ اجباری برای تعیین زمان بازپرداخت از طرف ما نخواهد بود.

بیشتر بخوانید : بازسازی ساختمان

چرا وام طلا ؟

چرا وام با طلا ؟

متاسفانه با کم شدن سطح درآمد و نقدینگی در کشور، مردم و بازاریان با مشکلات بسیاری از قبیل رکود و عدم نقدینگی و رونق کسب و کار مواجه هستند که در این شرایط کسانی که به وام فوری از بانک‌ها نیاز دارند با طولانی شدن و سخت گیری بیش از اندازه بانک‌ها باید مشکلی به مشکل خود اضافه کنند تا پس از هزار و یک پیچ و خم  در روال اداری بانک منتظر تایید یا عدم تایید وام خود باشند.

آیا راه حلی آسان تر و سریع تر از این وجود دارد که فقط با ضمانت گذاشتن طلای خود ، معادل 100 درصد ارزشش را وام دریافت کنید؟ وام طلا فرصتی فوق العاده است که شما طلای خود را نفروشید و حفظ سرمایه کنید.
حتما برای شما هم پیش امده که وقتی به مشکل مالی برمیخورید یا نیاز به سرمایه برای کسب و کارتان دارید ، به فکر دریافت وام بیافتید.اما همان طور که میدانید گرفتن وام از بانک ها و موسسات اعتباری کار آسانی نیست. علاوه براینکه فرایند خیلی زمان بری دارد ، داشتن چندین ضامن ، چک و سفته نیز الزامیست .

در چنین شرایطی معمولا به فکر فروش دارایی های خود مانند طلا ، خودرو و سیم کارت می افتیم . اما با توجه به تورم روز افزون و نوسانات قیمتی ، فروش سرمایه راه حل هوشمندانه ایی نیست و باعث می شود که در آینده متضرر شوید.
پیشنهاد ما به شما گرفتن وام طلا است . شرکت وام زرین بیش از 15 سال است که در زمینه وام طلا ، وام سیم کارت و وام با خودرو فعالیت می کند و برای شما متقاضیان شرایطی را فراهم کرده است که بتوانید در کمتر از یک ساعت و بدون دردسر های اداری وام دریافت کنید. نمایندگی ایران رادیاتور در شهرقدس

در این اوضاع با توجه به کمبود نقدینگی و عدم توانایی مردم برای خرید و رونق کسب و کار، موسسه وام زرین به ارائه وام طلا در مقابل سپرده طلا روی آورده که هم کسب و کار خود را رونق دهد و هم مشکل مردمی که به نقدینگی نیاز دارند، حل شود. اگر چه سود وا‌م آن‌ها مقداری از سود بانک‌ها بیشتر است ولی در شرایطی که بانک نیاز فوری مردم را با وام بانکی تأمین نمی‌کند و هزار و یک ضامن و وثیقه و شروط ایجاد جلوی راهشان قرار می دهد، سود بالاتر وام های خصوصی، طلافروشی ها و دفاتر خصوصی به مراتب بهتر از شرایط دست و پا گیر بانک می‌باشد و پرداخت فوری این موسسه مشکلات آنی مردم را حل خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : وام فوری آزاد

دریافت وام طلا یا فروش طلا ؟

دریافت وام طلا یا فروش طلا ؟

طلای شما سرمایه شما است . با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نوسانات قیمتی طلا ، فروش طلا اصلا راه حل خوبی نیست و شما بعد ها باید همان طلا را خیلی گران تر بخرید. راه حل هوشمندانه این است که شما سرمایه تان را از دست ندهید و از آن به عنوان ضمانت استفاده کنید تا مبلغ مورد نیازتون را وام بگیرید.
علاوه بر این ، ایده آل ترین شرایط این است که خودتان اقساط وام تان را مشخص کنید و طی 4 الی 24 ماه اقساط خود را پرداخت کنید.
پس نتیجه می گیریم که وام طلا یک مزیت است و کمکتان می کند که طلای خود را نفروشید و سرمایه ارزشمندتان را به خاطر مسائل مالی از دست ندهید. از طرفی گرفتن وام طلا هیچ کدام از دردسر های وام های بانکی را ندارد و در کمتر از یک ساعت مبلغ مورد نیاز شما را تامین می کند.
اگر این مقاله را می خوانید ، احتمالا به دنبال راه حلی برای مسئله مالی خود هستید و می خواهید بهترین روش دریافت وام را انتخاب کنید. همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

شماره تماس :

09121032496

09124300577

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران – فلکه اول تهران پارس – خیابان امیری طائمه – نبش کوچه صادقی – پلاک 103

چرا دریافت وام با طلا در مقابل فروش آن به‌صرفه است؟

چرا دریافت وام با طلا در مقابل فروش آن به‌صرفه است؟

با توجه به نوسانات بازار طلا، سکه و ارز، فروش این سرمایه ارزشمند در این شرایط کار سنجیده‌ای به نظر نمی‌رسد، اما بسیاری از افراد از روی اجبار برای برطرف کردن مسئله مالی فوری خود مجبور به فروش طلا می‌شوند.

در این موقعیت وام طلا درواقع ساده‌ترین و در دسترس ترین نوع وام محسوب می‌شود که روند دریافت آن نیز به سرعت طی می‌شود. به عبارتی وام طلا این امکان را ایجاد خواهد کرد که بدون فروش طلای خود، مسئله‌ی مالیتان را برطرف نمایید. همچنین برای تسویه تسهیلاتی که به شما ارائه می‌شود نیز راه‌های مختلفی وجود دارد که در موسسه ما بر اساس خواسته مشتری انجام می‌گیرد.

از دیگر مزایای این روش دریافت وام می‌توان به دریافت کمتر از یک ساعت اشاره نمود که در کمترین زمان ممکن شما را به مبلغ مورد نیازتان می‌رساند. دریافت تسهیلات یا وام بانکی آن‌هم در زمان مورد نیاز همواره یکی از دغدغه‌های اصلی افراد به‌خصوص قشر ضعیف جامعه می‌باشد که با ضمانت طلا و حفظ سرمایه خود می‌توانند این مشکل را برطرف نمایند.

بیشتر بخوانید : شرایط دریافت وام طلا

طلای خود را نفروشید!

تحلیلگران اقتصادی همیشه نگه داری طلا را توصیه کرده اند. سالیان سال است که طلا یک سرمایه گذاری امن و پرسود در ایران به حساب می آید. یکی از اصلی ترین مواردی که طلا ارزش فراوانی دارد این است که مهم نیست که چه اتفاقی برای اقتصاد جهانی بیفتد ، طلا یک دارایی ملموس است که شما همیشه آن را با خود خواهید داشت.
خیلی مهم است که در هر شرایطی که هستید ، اولویت اصلیتان حفظ سرمایه باشد. اگر برایتان مشکل مالی پیش آمد یا نیاز به نقدینگی برای گسترش کسب و کارتان دارید ، به دنبال بهترین راه حل باشید و سریعا تصمیم به فروش دارایی های خود نگیرید.
با توجه به عدم ثبات اقتصادی در کشورمان ، فروختن طلا ، خودرو و سیم کارت اصلا کار هوشمندانه ایی نیست.
چرا وقتی می توانید معادل ارزش طلای خود ، وام آنی بگیرید ، اقدام به فروش کنید ؟ چرا وقتی شرایط دریافت وام انقدر آسان و سریع شده است ، از این فرصت برای حفظ سرمایه استفاده نکنیم ؟ همین حالا با ما تماس بگیرید . همه ی هدف ما این است که شرایطی ایده آل و مطمئن برای شما مهیا کنیم تا خیلی سریع و آسان وام خود را دریافت کنید.

شماره تماس :

09121032496

09124300577

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران – فلکه اول تهران پارس – خیابان امیری طائمه – نبش کوچه صادقی – پلاک 103

فروش طلا یا دریافت وام؟

یتمام سرمایه گذاری‌ها با هدف کسب سود و تبدیل آن به پول نقد انجام می‌پذیرند، به هرحال قصد شما از سرمایه گذاری در هر بازاری این می‌باشد که روزی پول خود را نقد کنید و از سود آن استفاده نمایید.

با توجه به نوسانات بازار طلا و سکه فروش این سرمایه‌های ارزشمند در این شرایط کار سنجیده ای به نظر نمیرسد، و امکان دارد ضرر مالی زیادی برای شما به همراه بیاورد، حتی ممکن است در آینده حسرت بخورید که چرا سرمایه‌ای فروختید اکنون چند برابر همان قیمت دارد. اما بسیاری از اشخاص به ناچار برای برطرف نمودن مسئله مالی خود مجبور به فروش طلای خود خواهند شد.

وام طلا این امکان را ایجاد خواهد کرد که بدون فروش طلا یا همان سرمایه خود، مسئله ی مالی خود را برطرف کرده و دقیقا معادل ارزش آن پول دریافت کنید.

گرفتن وام طلا پیچیدگی نداشته و در موسسه‌ی وام زرین هر مبلغی که وام بگیرید، معادلش به نرخ روز طلایش محاسبه  شده و در صورتی که ارزش طلا با مبلغ وام و کارمزد روی هم برابر باشد، طلا را به عنوان ضمانت می‌پذیریم.

از کدام موسسه وام بگیریم؟

برای بسیاری از افراد علاقه‌مند به دریافت وام با ضمانت طلا این سوال به وجود می‌آید که وام خود را از کجا دریافت نمایند. مجموعه وام زرین به عنوان یک شرکت ثبت شده معتبر و قابل اطمینان با بیش از ۱۵ سال سابقه و ۱۰۰۰ پرونده موفق یک مجموعه معتبر برای دریافت وام طلا  محسوب می‌شود که رضایت مشتریانش پشوانه اعتماد شما خواهد بود.

وام زرین ارائه دهنده وام طلا

 • از مهم‌ترین مزیت‌های این وام می‌توان به سریع بودن روند دریافت آن اشاره نمود. این نوع از وام بهترین روش برای برآورده کردن نیاز ناگهانی به پول است، چه برای فعالیت‌های تجاری، چه برای تحصیل فرزندتان و یا ازدواج آن‌ها و هر نیازی دیگر بهتر است به جای فروش سرمایه را حفظ نمایید.
 • در وام با ضمانت طلا نیازی به گذاشتن سپرده بانکی برای دراز مدت ندارید و همچنین برای دریافت آن نیاز نیست مدت‌ها منتظر بمانید تا نوبت شما بشود.
 • از مزایای دیگر وام فوری بدون ضامن بودن آن می‌باشد. در این نوع وام شما نیازی به ضامن ندارید، همچنین برای دریافت آن هیچ چک و سفته‌ای هم نیاز نمی‌باشد و تنها ضمانت شما همان طلایی است که نزد ما قرار می‌دهید. همین امر مهم پیچیدگی‌های دریافت وام طلا را کاهش می‌دهد.
 • نرخ سود نیز یکی از موضوعات مهم در زمینه دریافت وام طلا است که وام مذکور با سود کم از نرخ سود مناسبی هم برخوردار می‌باشد.

بهترین زمان دریافت وام

بهترین زمان دریافت وام

بزرگ ترین و موفق ترین شرکت های دنیا در زمان چالش هایشان ، از وام استفاده می کنن . مسئله مهم این است که شما باید هوش مالی داشته باشید و شرایط خود را دقیق بسنجید. چه بسا گرفتن وام در زمان درست و مدیریت آن بتواند برایتان سود آور باشد. اگر برنامه و استراتژی مالی مشخصی داشته باشید ، دریافت وام می تواند کمک بزرگی برایتان باشد.
اگر میدانید که دریافت وام می تواند مسئله مالی شما را حل کند یا کسب و کارتان را رونق ببخشد ، پس معطل نکنید و همین امروز اقدام کنید. همچنین بسیار مهم است که برای بازپرداخت وام خود برنامه داشته باشید. در این صورت شما هم به هدف حفظ سرمایه خود رسیده اید و هم مبلغ مورد نظرتان را تامیین کرده اید. بنابراین بهترین زمان دریافت وام بستگی به برنامه ریزی شما و هوش مالیتان دارد.
امروزه وام طلا ، وام خودرو و وام سیم کارت، پردرخواست ترین و محبوب ترین انواع وام هستند. اصلی ترین دلیل پرمتقاضی بودن این وام ها این است که فوری و در کمتر از یک ساعت پرداخت می شوند. از دلایل دیگر می توان به این موضوع اشاره کرد که هیچ شرایط خاص و پیچیده ایی ندارند.بدون ضامن ، چک یا سفته ، می توانید معادل ارزش دارایی تان وام دریافت کنید.

روش های دیگر دریافت وام

اگر مقدار طلایی که داریم کم باشد ، چه روش دیگری برای دریافت وام پیشنهاد می کنید ؟
وام سیم کارت و وام خودرو خدمات دیگری هستند که شرکت وام زرین ارائه می دهد. شما دیگر مجبور به فروش سرمایه های ارزشمند خود نیستید. با داشتن سیم کارت همراه اول دائمی کد یک ، دو یا سه ، می توانید 100 درصد ارزش آن را وام فوری دریافت کنید. همچنین می توانید 50 الی 60 درصد ارزش خودرو خود را ، از ما وام بگیرید.
وام سیم کارت و خودرو نیز فرصت های فوق العاده ایی هستند که در اختیارتان قرار دادیم تا گرفتن وام را برای شما آسان کنیم . ما همه ی تلاش خود را کرده ایم تا شما با هر شرایطی بتوانید با ضمانت گذاشتن سرمایه های خود تامین نقدینگی کنید و مسئله مالی خود را حل کنید.

کدام وام برای ما مناسب تر است؟

کدام وام برای ما مناسب تر است؟

توجه داشته باشید که هر کس مطابق با شرایط خودش بهترین وام را دریافت می‌کند. بنابراین یک روش و راحل برای همه افراد پاسخگو نیست و بهتر است برای فهمیدن این با موسسه‌ی معتبری تماس بگیرید تا آن‌ها با بررسی شرایط شما بهترین راه را پیش رویتان قرار دهند و ما در وام زرین با بهترین مشاوران ضمن ارائه مشاوره کابردی و پاسخگویی به سوالاتتان، بهترین روش ممکن با توجه به میزان و نوع سرمایه‌ای که دارید را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

بنابراین بهترین کار است که پیش از هر اقدامی ابتدا با ما موسسه‌ ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما با در نظر گرفتن تمامی مسائل، بهترین راه را پیش رویتان قرار دهند.

سخن پایانی

وام طلا سریع ترین و ساده ترین شیوه دریافت وام و تامین نقدینگی می‌باشد و به همین دلیل هم به نام وام فوری شناخته می شود. با دریافت این وام دیگر نیازی نمی‌باشد که طلای خود را بفروشید و متضرر شوید.

امروزه وام با ضمانت طلا، وام با خودرو و سیمکارت، پردرخواست ترین و محبوب ترین انواع وام محسوب می‌شوند. اصلی ترین علت پرمتقاضی بودن این وام ها این می‌باشد که فوری و در کمتر از یک ساعت به شما پرداخت می شوند. از دلایل دیگر  نیز می‌توان به این موضوع اشاره نمود که هیچ شرایط خاص و پیچیده‌ایی نداشته و بدون ضامن، چک یا سفته ، می توانید معادل ارزش داراییتان وام دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با وام زرین تماس بگیرید تا از بهترین روش برای حل مشکل خود استفاده نمایید.

مقالات

مدارک وام طلا

مدارک وام طلا

مدارک لازم برای دریافت وام طلا چیست؟ توجه کنید که این وام نیاز به ضامن، چک و سفته نداشته و طلا تنها ضامن وام می‌باشد.

ادامه مطلب »
شرایط دریافت وام طلا

شرایط دریافت وام طلا

شرایط دریافت وام طلا انواع متنوع وام‌ها در موارد متفاوتی مانند میزان سود، مدارک مورد نیاز، تعداد اقساط و … با یکدیگر فرق دارند. شما

ادامه مطلب »
چرا وام طلا

چرا وام طلا؟

چرا وام طلا؟ وام طلا یکی از مناسب‌ترین تسهیلات بانکی می‌باشد که در دسته وام‌های بدون ضامن قرار می‌گیرد. بیشتر خانواده‌ها در منزل خود مقداری

ادامه مطلب »
وام طلا ۱۴۰۱

وام طلا 1402

وام طلا 1402 وام طلا فوری 1402 از جمله وام‌هایی می‌باشد که امروزه مورد استقبال متقاضیان بسیاری قرار گرفته است. این وام با نام های

ادامه مطلب »