وام زرین ارائه دهنده : وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو

وام زرین

وام سیم کارت در تهران

اطلاعات تماس با ما :

اعطای بهترین وام فوری به دارندگان دسته چک

فهرست مطالب

وام سیم کارت تهران

برای صاحبان کار و فعالان اقتصادی، سیم کارت یک کالای باارزش بوده و به نوعی اعتبار فرد محسوب می‌شود و وسیله‌ای ارزشمند برای ارتباط با مشتریان است. اکثر افراد در زمان وقوع یک احتیاج مالی، اول به فکر فروش اموال باارزش خود می‌افتند که یکی از این اموال ارزشمند می‌تواند سیم کارت باشد. اگر با افراد زیادی در ارتباط کاری هستید، پس سیم کارت اعتبار شماست و فروش آن به‌هیچ عنوان کار درستی نمی‌باشد. با وام سیم کارت تهران دیگر به فروش سیم کارت خود احتیاجی ندارید و می‌توانید معادل ارزش سیم کارت خود از مؤسسات خصوصی مانند مؤسسه وام زرین  وام دریافت کنید. این وام یک روش راحت و آسان برای دریافت پول و برطرف کردن مشکلاتتان است. برای آشنایی بیشتر با وام سیم کارت با ما تا انتهای این مطلب آموزنده و مفید همراه باشید.

وام سیم کارت چیست؟

وام سیم کارت چیست؟

وام سیم کارت، راهی آسان و راحت برای دریافت پول است که ضمانت این وام، سیم کارت فرد متقاضی می‌باشد. افرادی که سیم کارت دائمی و خط‌های 0912 دارند، واجد شرایط دریافت این وام هستند. برای دریافت وام سیم کارت تهران فرد باید به‌صورت موقت، سیم کارت خود را به نام شرکت یا مؤسسه وام دهنده انتقال دهد و مطابق با ارزش سیم کارت خود وام دریافت نماید.

وام سیم کارت این فرصت را به متقاضیان خود می‌دهد که بدون فروختن سیم کارت بتوانند معادل آن وام دریافت نمایند و به راحتی در کمتر از یک ساعت مشکل مالی خود را حل کنند. دقت نمایید که وام سیم کارت فقط به خط‌های همراه اول و دائمی 0912 تعلق خواهد گرفت.

مزایای دریافت وام سیم کارت تهران

وام سیم کارت روشی راحت و آسوده برای دریافت وام است و اگر شما نیاز به یک وام فوری دارید و ضامن ندارید، بهترین گزینه برای شما وام سیم کارت محسوب می‌شود. اما این وام علاوه بر راحت بودن مزایای زیادی دارد که در ادامه به این مزایا اشاره شده است:

  • امکان استفاده از سیم کارتی که روی آن وام گرفته‌اید.
  • بدون نیاز به سپری کردن مراحل اداری می‌توانید این وام را دریافت کنید.
  • دریافت این وام بدون ضامن، چک و سفته به راحتی ممکن است.
  • در کمتر از یک ساعت این وام به حساب شما واریز خواهد شد.
  • پرداخت این وام بدون نیاز به کارمزد و هزینه‌های جانبی است.
  • دریافت این وام با توجه به افزایش روزانه سیم کارت، برای فرد متقاضی سودآور می‌باشد.
  • در پایان بازپرداخت این وام سیم کارت دوباره به نام فرد متقاضی خواهد شد.
  • و…

با توجه به مزایای بسیار ویژه این وام همین حالا با ما در مؤسسه وام زرین تماس بگیرید و هم از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید و هم اقدام به دریافت این وام شگفت‌انگیز و سودآور کنید.

دریافت وام سیم کارت یا فروش سرمایه خود؟

دریافت وام سیم کارت یا فروش سرمایه خود؟

معمولا برخی از ما وقتی به یک مشکل مالی بر می‌خوریم یا نیاز به سرمایه برای انجام کسب و کار خود داریم، اول از همه به فکر فروش سرمایه‌هایی که داریم مانند طلا، خودرو، ملک و یا حتی سیم کارت می‌افتیم. این کاری بسیار اشتباه است و چه بسیار افرادی که با انجام این کار دوباره موفق به به‎‌دست آوردن سرمایه خود نشدند.

ما در مؤسسه وام زرین این امکان را برای شما به‌وجود آورده‌ایم تا بدون فروش سرمایه‎‌های باارزش خود مانند سیم کارت بتوانید از مؤسسه ما معادل 90 درصد قیمت سیم کارت خود وام دریافت کنید و در کمتر از یک ساعت مشکل مالی خود را حل نمایید.

ذکر این نکته در اینجا بسیار اهمیت دارد که کلیه قراردادهای ما در مؤسسه وام زرین برای دریافت وام سیم کارت و وام‎‌های دیگر زیر نظر وکیل دادگستری و در دفتر اسناد رسمی صورت می‌گیرد.

جهت مشاوره در مورد وام سیم کارت تهران ما در مؤسسه وام زرین در خدمت شما متقاضیان گرامی هستیم. با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما در مورد وام سیم کارت استفاده بهینه نمایید.

زمان بازپرداخت وام سیم کارت

دریافت وام سیم کارت در مؤسسه وام زرین تا 90 درصد قیمت سیم کارت فرد متقاضی امکان پذیر بوده و مؤسسه وام زرین این امکان را به متقاضیان خود می‌دهد که با گرفتن وام سیم کارت از این مؤسسه، بتوانند از سیم کارت خود نیز استفاده کنند.

مؤسسه زرین سریع‌ترین و آسان‌ترین شرایط دریافت وام سیم کارت را برای متقاضیان دریافت این وام فراهم آورده است و به متقاضیان این امکان را می‌دهد که خودشان زمان بازپرداخت و اقساط را بین 4 الی 24 ماه مشخص کنند. به یاد داشته باشید که بعد از بازپرداخت اقساط، سند مالکیت سیم کارت دوباره به‌نام فرد متقاضی زده می‌شود.

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتری در مورد وام سیم کارت تهران با ما در مؤسسه وام زرین در تماس باشید.

شرایط و مدارک دریافت وام سیم کارت تهران چیست؟

شرایط و مدارک دریافت وام سیم کارت تهران چیست؟

شرایط پرداخت وام بر روی سیم کارت، در مؤسسات معتبری مانند مؤسسه وام زرین، بسیار راحت و ساده بوده و تنها چیزی که فرد متقاضی برای دریافت وام سیم کارت لازم دارد یک سیم کارت با کد 0912 است و نیازی به چک، سفته و ضامن هم نیست. متقاضیان دریافت این مدل وام می‌توانند به راحتی و با اطمینان، بعد از به ضمانت گذاشتن سیم کارت خود در کمتر از یک ساعت وام سیم کارت را از مؤسسه ما دریافت کنند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام سیم کارت تهران اصل کارت ملی و سیم کارت فرد متقاضی است. البته به یاد داشته باشید که سیم کارت باید به‌نام متقاضی دریافت وام باشد.

دریافت وام سیم کارت از مؤسسه وام زرین

در شرایط کنونی جامعه پیدا کردن ضامن و دریافت وام در برخی از موارد کاری سخت و غیر ممکن به‌نظر می‌رسد. به همین منظور یافتن راه‌هایی برای دریافت وام که نیاز به چک و ضامن نداشته باشد، بسیار مشکل گشا خواهد بود. این گونه که فرد بدون منتظر ماندن در صف‌های طولانی بانک‌ها می‌تواند با در دست داشتن کارت ملی و سیم کارت به‌نام خود، به راحتی وام سیم کارت دریافت نماید.

متقاضیان محترم پیش شماره 0912 می‌توانند با داشتن کارت ملی و سیم کارت خود به ما در مؤسسه وام زرین مراجعه نموده و در کمتر از نیم ساعت از مؤسسه ما وام سیم کارت دریافت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتری در مورد وام سیم کارت تهران می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در مؤسسه وام زرین بهره‌مند شوید.

4.3/5 - (3 امتیاز)