وام زرین ارائه دهنده : وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو

وام زرین

دریافت وام با طلا

اطلاعات تماس با ما :

فهرست مطالب

دریافت وام با طلا چه شرایطی دارد ؟

وام طلا به دلیل شرایط آسانی که دارد، یکی از پردرخواست ترین وام های فوری است. وام با طلا به شما این فرصت را می دهد که از طلایی که قصد فروش آن را ندارید، استفاده مالی مفید کنید. اگر برای تامیین نقدینگی عجله دارید ، وام با طلا بهترین گزینه برای شما است. کل پروسه دریافت این وام در کمتر از یک ساعت انجام می گیرد. برای دریافت این وام نیاز به هیچ شخصی برای ضمانت ندارید.در واقع طلای شما، ضامن شما می شود . شرکت وام زرین معادل صد در صد ارزش طلای شما را، وام فوری و بدون ضامن می دهد. همین حالا با ما تماس بگیرد و با مراجعه حضوری ، در کمترین زمان وام خود را دریافت کنید.

شماره های تماس :

شماره های تماس :

09121032496                      09121097544

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران – فلکه اول تهران پارس – خیابان امیری طائمه – نبش کوچه صادقی – پلاک 103

بیشتر بخوانید : وام با خودرو

 

مزایای وام طلا نسبت به دیگر وام ها

به جرئت می توان گفت وام با طلا بهترین و سریع ترین روش دریافت وام است. از جمله مزایا و دلایل پردرخواست بودن این وام عبارت است از :

  • دریافت وام با طلا پروسه ساده و سریعی دارد و شما را در کمترین زمان به هدفتان میرساند. شرکت وام زرین بعد از عقد قرارداد، مبلغ وام را همان لحظه برایتان واریز می کند.
  • مزیت دوم این است که می توانید معادل 100 درصد ارزش طلای خود را وام دریافت کنید. این وام فرصت بسیار خوبی است که از طلایی که دارید،استفاده مفید مالی کنید و بدون نیاز به فروش آن ، تامیین نقدینگی کنید.
  • امکان پس گرفتن همان میزان از طلای خود که قسط آن را پرداخت کرده اید ، برایتان میسر است.یعنی بعد از پرداخت هر قسط می توانید مقداری از طلایی که به ضمانت گذاشته اید را دریافت کنید.
  • شرکت وام زرین این مزیت را به شما می دهد که خودتان زمان و میزان اقساط بازپرداخت را بین چهار الی بیست چهار ماه مشخص کنید.
  • دریافت وام با طلا نیاز به هیچگونه ضامن ، چک و پیش پرداخت ندارد. داشتن ضامن همیشه یک دغدغه برای وام گیرندگان بوده است.با وجود وام طلا دیگر نیازی نیست که درگیر پروسه های سخت و زمان بر وام های بانکی و موسسه های اعتباری شوید.
  • شرکت وام زرین بستری کاملا حرفه ایی و قابل اعتماد برای متقاضیان فراهم کرده است. برای آسودگی خاطر شما همه قرارداد ها زیر نظر وکیل و در دفتر اسناد رسمی منعقد می شوند. لازم به ذکر است که طلایی که به ضمانت می گذارید، در صندوق امانات بانک نگه داری میشود.

بیشتر بخوانید : وام سیم کارت

برای دریافت وام با طلا چه چیز هایی لازم داریم ؟

کافیست با طلایتان و کاغذ خرید آن به شرکت وام زرین مراجعه کنید تا در کمتر از یک ساعت مبلغ وام خود را دریافت کنید. همان طور که گفته شد هیچ شرایط پیچیده و زمان بری برای برای دریافت وام با طلا وجود ندارد. یکی از خوبی های گرفتن وام های فوری این است که به هیچ ضامن ، چک یا سفته ایی نیاز نخواهید داشت . نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که حتما شرکت باسابقه و معتبری را انتخاب کنید که پرداخت های صد در صد فوری داشته باشد. زیرا تنها یک شرکت بااعتبار و قدیمی است که می تواند پروسه وام گیری را برایتان آسان و سریع کند. پیشنهاد ما به شما شرکت وام زرین است که بیش از 15 سال است که در زمینه وام دهی با طلا ، خودرو و سیم کارت فعالیت می کند. همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

شماره های تماس :

09121032496                      09121097544

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران – فلکه اول تهران پارس – خیابان امیری طائمه – نبش کوچه صادقی – پلاک 103

رضایتمندی از وام با طلا

آمار رضایت متقاضیان از دریافت وام با طلا ، نشان میدهد که چقدر این وام کارآمد و مفید است.همان طور که میدانید فروش طلا معمولا با ضرر همراه است و هیچکس دوست ندارد دارایی طلای خود را بفروشد.متقاضیان بعد از اتمام اقساط خود و پس گرفتن طلایی که به ضمانت گذاشته اند ، بسیار راضی و خوشحال هستند. زیرا بدون نیاز به فروش طلا ،در کمترین زمان ممکن به نقدینگی رسیده اند و مسئله مالی خود را حل کرده اند.همچنین با وجود بستر مطمئن و معتبری که شرکت وام زرین برایتان فراهم کرده است، همه ی شرایط برایتان رضایت بخش خواهد بود.
اگر برای تامیین نقدینگی عجله دارید ، پیشنهاد ما به شما وام با طلا است. برای همه ی ما زمان هایی پیش آمده که واقعا نیاز فوری به نقدینگی داریم. نکته ایی که باید مدنظر داشته باشید این است که گزینه ی فروش طلا را هیچ وقت انتخاب نکنید.با توجه به تورم روزافرونی که وجود دارد ، فروختن طلا شما را متضرر می کند.ضمانت گذاشتن طلا راه حلی بسیار هوشمندانه است که کمک می کند دارایی خود را حفظ کنید.برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : بازسازی ساختمان